за компанијата

Mingdexiu Чипка текстил
Гуангжу Mingdexiu Текстил копродукции, Ltd. е компанија која се занимава во свадба, фустан, чипка и други материјали, независни дизајн, развој, производство. Имаме повеќе од 10 години работно искуство во оваа индустрија. Ние сме специјализирани во производството на разни модни рачно изработени чипка ткаенини. Како: 3D чипка ткаенина, рачно изработени чипка, брадестиот чипка, Елегантен францускиот чипка ткаенина, Африкански чипка ткаенина, Sequined чипка ткаенина,чипка Намали ,Чипка цвеќиња и така натаму
Прашање Сега