3D Везење ткаенини украсени со мониста и бисери Шик Tulle ткаенини Свадба АВТОМАРКЕТ ткаенини За вечер фустан

Краток опис:

Прекрасни 3D Везење Beaded АВТОМАРКЕТ ткаенини е толку Шик.

детали за производот

Тагови производ

3D Везење ткаенини украсени со мониста и бисери Шик Tulle ткаенини Свадба АВТОМАРКЕТ ткаенини За вечер фустан

Вовед производ:
Прекрасни 3D Везење Beaded АВТОМАРКЕТ ткаенини е толку Шик.

Параметар на производот (спецификација):

производство на Име:3D Везови чипка ткаенина
точка бр:MDXA682
материјал:20% полиестер,80% Најлон
Технологија:извезени,плетени
функција:Растворливо во вода,Еко-пријателски
ширина:135-140Цм
должина:1 двор = 91.44Cm
боја:како слика,Други бои може да се изменуваат
занаетчиски:монистра,бисери,sequins
Името на брендот:MDX чипка ткаенина
пакување:15 Дворови / пластична кеса,пакет,Цртан
ткаенина Користење:мода се облекуваат, жените облека, блузи, декорации, завеси и домашни текстилни производи, облека,итн

функција и примена на производот:
Оваа 3D Beaded Везење АВТОМАРКЕТ ткаенини самовила ќе биде сведок.
3Д везови со мониста чипка ткаенина може да се користи да се облекуваат,Венчаница и вечер фустан.

Детали за производство:
1.Везење Со Украсување
2.Мода и луксузни

Квалификација на производот:

избави,превозот и служат:
1. 24 Часови Мрежна
2. Брз одговор
3. Навремена испорака
4. прифати Кориснички
5. По-продажба на услуги

Најчесто поставувани прашања:

Q1: Дали сте чипка ткаенина фабрика или трговско друштво?
А1: Ние сме трговско друштво со сопствена фабрика,професионална производител и снабдувач на големо.

Q2: Која е вашата главна производи?
А2: ние сме посветени на развој и производство на сите видови на модата рачно изработени чипка,3d чипка ткаенина,брадестиот чипка ткаенина,sequins чипка ткаенина,бела чипка ткаенина,везови чипка ткаенина и повеќе.

Q3: Што е вашето чипка ткаенина предност?
A3: (1) конкурентна цена
(2) висок квалитет кој е погоден за облека и фустани
(3) купување на едно место
(4) брз одговор и професионални сугестија на сите пребарувања

Q4:Може ли вашата брадестиот чипка ткаенина примерок прво?
А4:Секако, ние ќе ви понудиме А4 брадестиот чипка ткаенина бесплатен примерок за да се провери нашиот квалитет,и треба да го плати превозот надомест.

Q5: Која е вашата бела чипка ткаенина MOQ?
A5:Како чипка ткаенина снабдувач на големо,Имаат акции со MOQ е 15 дворови / стил,Надвор од акциите дизајн MOQ е 30-60 дворови / дизајн.

Последни вести:
1. Професионални извори тим,Може да реагираат брзо за примерокот што ти треба
2. Тимот професионален развој,Може да изберете да се задоволат вашите потреби
3. Облека Алатки Добавувачот,Добри во правење додатоци,Како што се скратува Чипка,закрпи,tassel, итн.
4. редовна Промоција,Испрати нова продукција редовно да ако треба
5. Повеќе од 10 Години искуство во производство на ткаенини и облека додатоци

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

Прашање Сега