Сјајот Црвениот чипка ткаенина Мека Tulle Везење ткаенини за венчаница превез

Краток опис:

Ткаенината од светкава чипка е прекрасна и доаѓа во широк спектар на бои.

детали за производот

Тагови производ

Сјајот Црвениот чипка ткаенина Мека Tulle Везење ткаенини за венчаница превез

Вовед производ:
Ткаенината од светкава чипка е прекрасна и доаѓа во широк спектар на бои.

Параметар на производот (спецификација):

производство на Име:Сјајот чипка ткаенина
точка бр:MDXA619
материјал:20%полиестер,80% најлон
Технологија:плетени,извезени
функција:Еко-пријателски,Растворливо во вода
ширина:135-140 Цм
должина:1 двор = 91,44 см
боја:Црвена боја,Други бои може да се изменуваат
занаетчиски:sequins
Името на брендот:MDX чипка ткаенина
пакување:15 Дворови / пластична кеса,пакет,Цртан
ткаенина Користење:Здолништа, Пром фустани, Венчаници,Наметки,Декорација и многу повеќе.

функција и примена на производот:
Дизајнот на тантелата на сјајот е нагласен од ситни секини и се шијат на позадината на решетката.
Оваа ткаенина од чипка е идеална за следните цели: Невестински фустани, Пром фустани,Костуми за танцување, Долна облека и друга апликација

Детали за производство:
1.Јака силна,Чиста и беспрекорна мрежа
2.Може да се прилагоди на вашиот занает дизајн

Квалификација на производот:

избави,превозот и служат:
1. Одговорете на време откако ќе ја добиете пораката
2. Процесот на трансакција е транспарентен и загарантиран
3. Испорака на време,Чувајте ги обврските
4. Обезбедете OEM&Услуга ОДМ
5. Задоволително по продажбата на услугата

Најчесто поставувани прашања:

Q1:Како да ја добиете цената на ткаенината од чизми?
А1:Можете да ни дадете примероци од чипка со светки и ние ќе ви ја дадеме цената според вашето барање.

Q2:Можете ли да снабдите примероци од чипкаста ткаенина?
А2: да, ние нудиме бесплатен примерок од ткаенина со големина А4,Но, мора да ја платите таксата за испорака.

Q3:Јас сум мал веледрогерија на ткаенини. Дали земате мали нарачки?
A3:Нема проблем. Ние сме подготвени да ви помогнеме да започнете мали и да го направите вашиот бизнис со чипкасти ткаенини поголем.

Q4:Јас сум голем веледрогерија со текстил. Дали можам да ти верувам?
А4:Секако, нашиот тим има долгогодишно искуство во текстил од ткаенина

Q5:Јас сум дизајнер,Можете ли да дизајнирате производи според моите дизајни?
A5:Секако, имаме свои дизајнери на модели, за да можеме да дизајнираме производи според вашите дизајни.

Последни вести:
1>Најдобри суровини,Водечки моден тренд.
2>Направете нови стилови секој месец
3> Бесплатни примероци се достапни
4>100% гаранција за квалитет
5>Добредојдовте на големо и прилагодено нарачка

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега