Rreth kompanisë

Mingdexiu Lace Textile
Guangzhou Mingdexiu Textile Co., Ltd. është një kompani e angazhuar në martesë, veshje, dantella dhe pëlhura të tjera, dizajni i pavarur, zhvillim, prodhim. Ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë në këtë industri. Ne jemi të specializuar në prodhimin e pëlhurave të ndryshme dantella punuar me dorë fashion. si: 3D pëlhurë dantella, dantella punuar me dorë, Lace beaded, Elegant frëngjisht pëlhurë dantella, pëlhurë African dantella, pëlhurë dantella sequined,lidhëse gjendje e mirë ,Lace Lule dhe kështu me radhë
Enquiry TANI