3D qëndisje pëlhurë zbukuruar me Chic Beads dhe margaritarë pëlhurë Tulle Dasma pëlhurë Lace për veshje mbrëmje

Përshkrim i shkurtër:

Gorgeous 3D Embroidery Beaded Lace Fabric Is So Chic.

Detail Product

Produkt Tags

3D qëndisje pëlhurë zbukuruar me Chic Beads dhe margaritarë pëlhurë Tulle Dasma pëlhurë Lace për veshje mbrëmje

produkt Hyrje:
Gorgeous 3D Embroidery Beaded Lace Fabric Is So Chic.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:3pëlhurë D qëndisje dantella
Item NoMDXA682
material:20% Poliester,80% Nylon
teknikë:Embroidered,i thurur
tipar:I tretshem ne uje,Eco-Friendly
gjerësi:135-140cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:si Picture,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:Beads,Pearls,sequins
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,deng,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:Fashion dress, women clothes, tops, decorations, curtains and home textiles, garments,etj

tipar produkt dhe aplikimi:
This 3D Beaded Embroidery Lace Fabric Will Be Fairy Witness.
3D Embroidery With Beads Lace Fabric Can Used To Dress,Wedding Dress And Evening Dress.

detajet e prodhimit:
1.Embroidery With Beading
2.Fashion And Luxury

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1. 24 Hours Service Online
2. Prompt Response
3. On Time Delivery
4. Accept Customized
5. Pas shitjes Services

FAQ:

Q1: Are you a lace fabric factory or trading company?
A1: We are a trading company with our own factory,professional manufacturer and wholesale supplier.

Q2: Ajo që është e produkteve tuaja kryesore?
A2: we are dedicated in developing and producing all kind of fashion handmade lace,3d lace fabric,pëlhurë dantelle beaded,pëlhura të dantellave të sequins,pëlhurë dantelle e bardhë,embroidery lace fabric and more.

Q3: What’s your lace fabric advantage?
A3: (1) competitive price
(2) high quality that is suitable for cloth and dresses
(3) one stop purchasing
(4) fast response and professional suggestion on all inquiries

Q4:May I have your beaded lace fabric sample first?
A4:Sigurisht, we will offer you A4 size beaded lace fabric free sample to check our quality,and you should be pay the shipping fee.

Q5: What is your white lace fabric MOQ?
A5:As lace fabric wholesale supplier,Have Stock with the MOQ is 15 yards/style,Out of stock design MOQ is 30-60 oborre / dizajn.

Lajmet e fundit:
1. Professional Sourcing Team,Can Respond You Quickly For The Sample You Need
2. Professional Development Team,Can Customize To Meet Your Need
3. Garment Accessories Supplier,Good At Making Accessories,Such As The Lace Trims,Patches,Tassel, etj.
4. Regular Promotion,Send New Production Regularly To You If You Need
5. More Than 10 Years Experiences In Producing Fabric And Garment Accessories

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI