African 3D qëndisje pëlhurë Lace Dizajn New Collection Beaded Dhe Diamant i rremë Lace është i përshtatshëm për shtëpi Dekor

Përshkrim i shkurtër:

This Gorgeous 3D Embroidery Lace Fabric With A Beautiful Applique Embroidery And Delicate Beaded Throughout.

Detail Product

Produkt Tags

African 3D qëndisje pëlhurë Lace Dizajn New Collection Beaded Dhe Diamant i rremë Lace është i përshtatshëm për shtëpi Dekor

produkt Hyrje:
This Gorgeous 3D Embroidery Lace Fabric With A Beautiful Applique Embroidery And Delicate Beaded Throughout.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:3D qëndisje pëlhurë Lace
Item NoMDXA685
material:20% Poliester,80% Nylon
teknikë:Embroidered,i thurur
tipar:I tretshem ne uje,Eco-Friendly
gjerësi:135-140cm
gjatësi:1oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:Ngjyra e figurës,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:3D Dritat e murit,sequins,Beads,rhinestones
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / Bundle,Qese plastike,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:Fustan mbrëmje,Fustan nuserie,i mirë,veshje,Garment,Këpucë etj

tipar produkt dhe aplikimi:
3D Embroidery With Rhinestone Lace,The Dress Made From This Material Will Look Royally Gorgeous.
3D qëndisje pëlhurë Lace,Can Use For Dress Supplies,Costume Fabric,Mantilla,Bridesmaid Dresses,Fustani i festave,Dasma,And Other Projects You Could Imagime.

detajet e prodhimit:
1. Qëndisje e hollë
2. Unique Process

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1.Reply you within 12 orë.
2.Small Ordered Quantity Are Available
3.Ensure High Quality Product
4.Delivery And Shipment On Time
5.After Sale-Service

FAQ:
Q1. Can I get the beaded lace fabric any discount?
A1:The beaded lace fabric price is negotiable, ne mund t'ju ofrojmë zbritje sipas sasisë tuaj të porosisë.
Nëse jeni duke blerë me shumicë për një rast, Ne ju ofrojmë çmim me shumicë.

Q2. Sa stile për zgjedhjen time?
A2:Many types for your choose or as per customized.Like handmade lace fabric,pëlhurë dantelle beaded,sequin lace fabric,embroidery lace fabric,white lace fabric ect

Q3.I am a designer, Can you help me to produce the fabric sample which we designed?
A3:Many lace fabric types for your choose or as per customized.

Q4. Can you make the 3d lace fabric OEM or ODM service?
A4:po. We can accept the lace fabric OEM service.
Gjithashtu kemi ekipin tonë të projektuesve,it’s also welcome to choose our ODM products.

Q5. Më tregoni forcën e kompanisë suaj, sepse dua të vendos porosinë për ju.
A5: We cooperate with many factories for this product located in Guangdong or other city, me shume se 100 machines which can supply 100tons per month.
Our team has a long-time experience in accessory, ne kemi shumë klientë të famshëm në të gjithë botën.

Lajmet e fundit:
1. Professional Manufacturer And Wholesale Supplier In This Industry
2. OEM And ODM Are Available
3. Highly Processed Products Are Welcome
4. All Lace Fabric Goods Was Strictly Quality Control
5. Very Welcome 3D Lace Wholesale Order

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI