3D Flowers Lace pëlhurë punuar me dorë Embroidered Bridal Dress

Përshkrim i shkurtër:

3D Flowers Lace Fabric, Pattern Delicate, Full Of Romantic Color, Stereo Sense Is Strong, Good Gloss!

Detail Product

Produkt Tags

3D Flowers Lace pëlhurë punuar me dorë Embroidered Bridal Dress

Parametri i produktit:

Emri i produktit:3D Flowers Lace Fabric
Item NoA60171
Product Type:lidhëse
material:80% Nylon,20% Poliester
tipar:Eco-Friendly, I tretshem ne uje
gjerësi:140cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:Green, Tjetër Color mund të personalizohet
dekoratë:3D Flowers, Pearls, Beads, sequins
brand Name:MDX Lace
OEM&ODM:Acceptable
Stili i qëndisjes:Qëndisje e punuar me dorë
paketim:15 Yards / qese plastike, kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:dresses, Garment Veshje, veshje, Faqja Tekstile, Çantë, Shndrit etj.
Delivery Time:3-7 Working Days After Payment

 

tipar produkt dhe aplikimi:
High-Quality Fabrics, Cilësi e hollë, Beautiful 3D Flowers
3D Flowers Lace Fabric Suitable For Evening Dresses, Stage Wear, Fashion Show, Etc.

detajet e prodhimit:
1. Exquisite Workmanship
2. High-Quality Fabric

 

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj, anijeve dhe duke i shërbyer:
1.We Will Professional And Great Service To Every Customer
2.Dorëzimi dhe dërgimi në kohë
3.Informoni Statusin e Transportit menjëherë
4. 24 orë Online, If have any question, Very Welcome Feedback, And Guide

FAQ:
Q1: What are your payment methods?
A1: We accept the Visa, MasterCard, Western Union, Money Gram, Bank Transfer, T / T, Paypal etc

Q2: What type of lace fabric you sale?
A2: We do sell all of the lace fabrics, si dantella 3D, dantella beaded, sequins dantella, bridal lace etc.

Q3: Do you have a catalog?
A3:Since our designs change month, we do not offer a printed catalog at this time. All of our fabrics can be found on our web site with a picture, price, description, and in most cases you can order a swatch.

Q4: Do you have a physical store?
A4:Mdxlacefabric.com is an Internet store with a large warehouse distribution facility. we make every attempt to make shopping at our web store as close to thereal thingas possible.

Q5. A mund të marr ndonjë zbritje?
A5: Mimi është i diskutueshëm, ne mund t'ju ofrojmë zbritje varet nga sasia juaj.

Lajmet e fundit:
1. Professional Manufacturer of Wedding Dress Lace Fabric
2. MDX Lace Update the new design every month
3. Welcome New And Old Customers To Come To Negotiate And Sample Custom

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI