Prano Customized 3D Flowers Lace pëlhurë Fabrika shumicë

Përshkrim i shkurtër:

3D Flower Lace Fabric With 80% najloni + 20% poliestër
The Fabric Is Light And Breathable, With High Toughness, Soft Fit And Vitality.

Detail Product

Produkt Tags

Prano Customized 3D Flowers Lace pëlhurë Fabrika shumicë

produkt Hyrje:
3D Flower Lace Fabric With 80% najloni + 20% poliestër
The Fabric Is Light And Breathable, With High Toughness, Soft Fit And Vitality.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:3D Flowers Lace Fabric
Item NoA60002
material:80% Nylon,20% Poliester
Lloji i pëlhurës:rrjetë
tipar:Eco-Friendly, I tretshem ne uje
gjerësi:140cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
OEM&ODM:Acceptable
dekoratë:3D Flowers,Beads,sequins
Ngjyrë:Purple,Pink,Tjetër Color mund të personalizohet
artizanat:Qëndisje me dorë
brand Name:MDX Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,kuti kartoni
përdorim:Veshjet e mbrëmjes, Garment Veshje,veshje,Faqja Tekstile,Shoes Ect.
rast:Dasëm,ceremoni,Bridesmaid,Jeta e perditshme,Fashion Show Ect.

tipar produkt dhe aplikimi:
A Variety Of Patterns, Complete Colors
3D Flowers Lace Fabric Is Suitable For Wedding Dresses, Veshjet e mbrëmjes, Woman’s Wear, Faqja Tekstile, Etc.

detajet e prodhimit:

  1. Embroidery Technology,Good Workmanship
  2. 3D Flowers Patterns Lace, Do Other Colors

 

Kualifikimi i produktit:

 

Dorëzoj, anijeve dhe duke shërbyer:
1.Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orë.
2.We Provide Professional And Great Service To Every Customer
3.Dorëzimi dhe dërgimi në kohë
4.Informoni Statusin e Transportit menjëherë
5.24 hours After-Sale Service,If have any question,Reagime shumë të mirëpritura dhe udhëzues

FAQ:
Q1. Can you offer sample?
A1.Yes, we can offer free 3d flowers lace sample products if you can pay the freight cost.

Q2: What’s your advantage?
A2: (1) Të arsyeshme dhe konkurruese Price
(2)High Quality
(3) OEM & ODM Customization
(4) Fast response and professional suggestion on all inquiries.
(5)after-sales service

Q3: A mund të marr ndonjë zbritje?
A3: Mimi është i diskutueshëm, ne mund t'ju ofrojmë zbritje sipas sasisë tuaj të porosisë.

Q4:Your MOQ is a little high for me, can you reduce the quantity?
A4.Please contact us first, then we will let you know whether we have it in stock. If we have, any quantity is acceptable.

Q5: How long to deliver the products?
A5: The exact delivery date need to according to your style and quantity. Usually within 15 work days after receive your payment.

Lajmet e fundit:
1.Always Update The New Designs
2.Just Have Some Of The Styles On Website, If You Need More Styles,

Please Contact Us.
3.Welcome Wholesale Order And Customized Designs.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI