Gorgeous punuar me dorë Bead Lace Pearls me pëlhurë Sequins për veshje formale.

Përshkrim i shkurtër:

Pëlhurë dantelle me beze me elegancë 3D, Perlat e hollë janë të qepura me sekuenca të bukura, Bëni të duket kaq luksoze.

Detail Product

Produkt Tags

Gorgeous punuar me dorë Bead Lace Pearls me pëlhurë Sequins për veshje formale.

produkt Hyrje:
Pëlhurë dantelle me beze me elegancë 3D, Perlat e hollë janë të qepura me sekuenca të bukura, Bëni të duket kaq luksoze.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace
Item NoA60179
material:80% najloni,20%poliestër
teknikë:Embroidered,i thurur
tipar:Eco-Friendly, I tretshem ne uje
gjerësi:135-140 cm
gjatësi:1 oborr = 91,44 Cm
Ngjyrë:Ngjyra e figurës,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:Pearls,Beads,sequins
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,deng,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:Prom Dress, Fustan mbrëmje, Projekti i Modës, kostum, Veshja e vallëzimit

tipar produkt dhe aplikimi:
Kjo pëlhurë dantella e bërë me duar beaded është zgjedhja e shkëlqyeshme,Nëse dëshironi ndonjë model të kostumeve
Pëlhurë dantella me rruaza të rënda, I përshtatshëm për veshjet e dasmave dhe veshjet e modës.

detajet e prodhimit:
1.Jo Aberrimi Kromatik
2.Cilësi e hollë,Ndjeheni të butë

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1.Përgjigju Brenda 12 Orari i shpejtë
2.Shërbimi profesional i shitjes
3.Paketa dhe dërgesa në kohë
4.Ndjekja e ngarkesave
5.Shërbimi i kënaqshëm pas shitjes

FAQ:
Q1. A mund të marr ndonjë zbritje të rrobave të dantellave?
A1: Pricemimi i rrobave të dantellave është i diskutueshëm, ne mund t'ju ofrojmë zbritje varet nga sasia juaj.

Q2. Sa kushtojnë transporti i rrobave të bardha të dantellave?
A2: Kostoja e zhvendosjes së pëlhurave të dantella ngarkohet nga pesha e paketës dhe lidhet me metodat e transportit që zgjidhni dhe destinacionin tuaj.

Q3. A ju ofroni mostrat 3D të pëlhurave të dantellave?
A3: Ju mund të merrni 4-5 copë mostër 3D pëlhurë me madhësi A4 në rend të parë për të kontrolluar cilësinë.

Q4. Sa stile për zgjedhjen time?
A4: Shumë lloje për zgjedhjen tuaj,dhe ne azhurnojmë më shumë se 10 produkte në muaj.Liku si dantella 3D,dantella beaded,sequins dantella,dantella e qëndisjes,dantella e punuar me dorë,dantella franceze dhe më shumë

Q5. Unë jam një stilist, Mund të më ndihmoni mua për të prodhuar shembullin që kemi hartuar?
A5: po,shumë lloje të pëlhurave të dantellave për zgjedhjen dhe përshtatjen tuaj.

Lajmet e fundit:
1>Cilësi superiore me çmim konkurrues.
2> Mostrat falas janë në dispozicion.
3> 100% QC para dërgesave.
4> Porositë e vogla të pranuara me modele të shumta.
5> Modelet e personalizuara janë të mirëseardhura.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI