Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace By oborr Embroidered Lace Bridal Veil Lule Mesh Dress për dekorim Dasma

Përshkrim i shkurtër:

Përdorni këtë pëlhurë me dantella me rruaza për të hartuar veshjen tuaj të ardhshme për të ndriçuar dhe ndezur rastin tuaj të radhës special.

Detail Product

Produkt Tags

Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace By oborr Embroidered Lace Bridal Veil Lule Mesh Dress për dekorim Dasma

produkt Hyrje:
Përdorni këtë pëlhurë me dantella me rruaza për të hartuar veshjen tuaj të ardhshme për të ndriçuar dhe ndezur rastin tuaj të radhës special.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace
Item NoA60180
material:20%poliestër,80% najloni
teknikë:i thurur,Embroidered
tipar:I tretshem ne uje,Ec0-Friendly
gjerësi:135-140 cm
gjatësi:1 oborr = 91,44 Cm
Ngjyrë:Ngjyra e figurës,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:Pearls,Beads,Sequins shkëlqim
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,deng,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:Prom Dress, Fustan mbrëmje, Projekti i Modës, kostum, Veshja e vallëzimit

tipar produkt dhe aplikimi:
Kjo Dantella është e lidhur me duar me Sequins dhe Perlat,Jep atë ndjenjën e shkëlqimit të veçantë.
Kjo pëlhurë e mrekullueshme me doreza me beze të mrekullueshme është e përsosur për veshjen e nuseve, Veshjet dhe fustanet e mbrëmjes

detajet e prodhimit:
1. Qëndisje e hollë
2. Charm elegant në detaje

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1-24 orë për përcjelljen e klientit dhe përgjigje pyetjeve.
2-Përmbushni Kërkesat e Konsumatorëve
3-Siguroni çmimin më të favorshëm
4-Dërgesa dhe Transporti në kohë
5-Ndiqni reagimin nga klientët

FAQ:

Q1:Si mund të marr mostrën e rrobave të dantellave për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A1: Ju mund të kërkoni për mostra të rrobave të dantellave për të kontrolluar cilësinë e produktit tonë, ne do t'ju ofrojmë mostër falas për sa kohë që ju të përballoni ngarkesën e shprehur.

Q2:Si mund të marr çmimin e rrobave të rrobave të dantellave?
A2:Ne zakonisht citojmë brenda 12 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj. Nëse jeni shumë urgjent për të marrë çmimin, ju lutemi na tregoni na shtoni numrin wechat / whatapp:+86 13318721833,kështu që ne do t'ju konsiderojmë përparësi hetimit.

Q3:Cili është termi juaj i dorëzimit të rrobave të dantellave të bardha?
A3:Zakonisht është 3-5 ditët e punës nga ekspresi dhe ajri

Q4:Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë të dantellave të qëndisjes?
A4:me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë.

Q5:Cila është pëlhura juaj 3D e dantellave MOQ?
A5:Në përgjithësi, MOQ është 15 Oborre me Stok, 60 Oborre jashte stokut,që ndryshon me produkte të ndryshëm.

Lajmet e fundit:
1>Shërbim personalizimi i përvojës në industrinë e tekstilit të pasur me dantella
2>Sistemi i rreptë i menaxhimit të cilësisë
3>Ekipi i Shërbimit Profesional të Tregtisë së Jashtme
4> Kapaciteti i fortë prodhues.
5> Mirëseardhja Rendit pëlhurë me shumicë Lace

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI