Punuar me dorë beaded qëndisje Mesh Lace për zonjat fustan

Përshkrim i shkurtër:

Kjo qëndisje pëlhure e punuar me dantella me dantella është një pëlhurë me cilësi të lartë e përsosur për një fustan nusërie mahnitëse ose ndonjë rast tjetër zyrtar.

Detail Product

Produkt Tags

Punuar me dorë beaded qëndisje Mesh Lace për zonjat fustan

Parametri i produktit:

Prodhimi Emri:Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace
Prodhimi Lloji:lidhëse
Item NoA60170
material:80% Nylon,20% Poliester
teknikë:i thurur, Embroidered
tipar:Eco-Friendly, I tretshem ne uje
gjerësi:140cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:si foto, Tjetër Color mund të personalizohet
dekoratë:Pearls, Beads, sequins
Stili i qëndisjes:Qëndisje me dorë
brand Name:MDX Lace
paketim:15 Yards / qese plastike, kuti kartoni
përdorim:Veshjet e mbrëmjes, Garment Veshje, veshje, Faqja Tekstile, Çanta etj.
transport:Nga Express / Ajri / Deti, Sipas kërkesës tuaj

tipar produkt dhe aplikimi:
Pëlhurë dantella e bërë me duar beaded, Mesh pa frymë dhe të rehatshme, pëlhurë e pastër dhe e qetë
Pëlhura e dantellave është e përshtatshme për veshje të rrobave, dresses, Faqja Kryesore Tekstil, Veshjet Rastesishme etj.

detajet e prodhimit:
1.Lloji unik i projektimit
2.Pëlhurë me cilësi të lartë

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj, anijeve dhe duke i shërbyer:
1.Shitësit miqësorë me shërbime të mira për klientët
2.Avansimi më i mirë i shërbimit
3.Dërgesa dhe Dorëzimi në kohë
4.Siguroni numrin përcjellës në vijim
5. Përgjigju shpejtë dhe shërbimi pas shitjes

 

FAQ:
Q1: Sa për çmimin tuaj më të mirë?
A1: Mimi më i ulët dhe vlera e klientit tonë 100% kënaqësia është qëllimi ynë për të vazhduar.

Q2: Sa janë kostot e transportit?
A2: Kostoja e transportit ngarkohet nga pesha e paketës dhe lidhet me metodat e transportit që ju zgjidhni dhe destinacionin tuaj.

Q3: Si të lidhen me ju?
A3: Ju mund të na dërgoni një kërkesë me informacionin tuaj të kontaktit dhe artikujt që ju nevojiten. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orë për më shumë modele për zgjedhjen tuaj.

Q4: A mund të shoh më shumë modele?
A4: po, mund të vizitoni uebfaqen tonë për koleksionet tona. Ose mund të më dërgoni kërkesë për të pyetur më shumë modele.
Si pëlhurë dantelle 3D, pëlhurë dantelle beaded, pëlhurë dantelle e vijave etj.

Q5: Mund të bëni shërbim OEM ose ODM?
A5: po. Ne mund të pranojmë shërbimin OEM. Gjithashtu kemi ekipin tonë të projektuesve.
Pra, është gjithashtu e mirëseardhur të zgjidhni produktet tona ODM.

 

Lajmet e fundit:
1.Kur klientët marrin mallrat, nëse ka ndonjë problem cilësor, pls na kontaktoni lirshëm.
2. Ne Azhurnojmë modelet e reja çdo muaj, sipas The Fashion Trend
3.Mirëseardhja Rendit me shumicë dhe Rendit Customized Design

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI