Latest Trendi Glitter Lace me pëlhurë Sequins për veshje fustan

Përshkrim i shkurtër:

This Glitter Lace Fabric uses exquisite craft to create the highest quality fabric for your formal gown.

Detail Product

Produkt Tags

Latest Trendi Glitter Lace me pëlhurë Sequins për veshje fustan

Parametri i produktit:

Prodhimi Emri:Glitter pëlhurë Lace
Prodhimi Lloji:lidhëse
Item NoA60000
material:80% Nylon,20% Poliester
teknikë:i thurur, Embroidered
tipar:Eco-Friendly, I tretshem ne uje
gjerësi:140cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:White Color, Tjetër Color mund të personalizohet
Embroidery Style:Machine Embroidery
dekoratë:sequins
brand Name:MDX Lace
paketim:15 Yards / qese plastike, kuti kartoni
përdorim:wedding dresses, Garment Veshje, veshje, Faqja Tekstile, Shone etj.

tipar produkt dhe aplikimi:
Enhanced with subtle sequins on a glossy lustrous embroidery.
The glitter lace fabric can use for the wedding dress, evening skirt, party dress, Fashion show dress ect.

detajet e prodhimit:
1.Exquisite Craft
2.High quality fabric

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj, anijeve dhe duke i shërbyer:
1.Great Service And Professional To Every Customer
2.Dorëzimi dhe dërgimi në kohë
3.The Shipping Promptly
4.24 orë Online
5.Shërbimi pas Shitjes

 

FAQ:
Q1: What is your shipping terms? How much should I pay for the shipment?
A1: Shipping via DHL/FedEx/UPS/TT/EMS are available. The final shipping cost depends on the weight of goods and the destination.

Q2: May I have a sample order first?
A2: Sigurisht. MOQ është 5 yards at least. If you do not need more, small sample if we have is available, por kostoja e transportit duhet të mblidhet së pari.

Q3.Can u customize the design as per our requirement?
A3: po, we have professional pattern designer and can make your design according to your requirement.

Q4: What Type of design we can choose?
A4: Like as 3d lace fabric, pëlhurë dantelle beaded, sequin glitter lace fabric, white lace fabric and more design, you can choose

Q5: If the product I bought from you have quality issues, what should I do?
A5: The goods before we ship out will be checked whether it is in good condition. if not. And if it turns out got quality issues. Please kindly take pictures of those defect items to us, so that we can check it out. And offer the solution soon accordingly

 

Lajmet e fundit:
1.Huge flower pattern gallery and inventory
2. Constantly develop new styles
3.Welcome wholesale and customized order

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI