Magnificent dorë Beaded Lace Dizajn qëndisje On Mesh Lace për veshjet

Përshkrim i shkurtër:

The Beautiful French Beaded Lace is 140 Cm Wide, 100% poliestër, And Hand Sew.

Detail Product

Produkt Tags

Magnificent dorë Beaded Lace Dizajn qëndisje On Mesh Lace për veshjet

produkt Hyrje:
The Beautiful French Beaded Lace is 140 Cm Wide, 100% poliestër, And Hand Sew.

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:Punuar me dorë beaded pëlhurë Lace
Item NoA60180
material:20%poliestër,80% najloni
teknikë:i thurur,Embroidered
tipar:Eco-Friendly,I tretshem ne uje
gjerësi:135-140 cm
gjatësi:1 oborr = 91,44 Cm
Ngjyrë:Ngjyra e kuqe,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:Beads,Sequins shkëlqim,Pearls
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,deng,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:Skirts, Veshjet prom, Wedding Dresses,Dekorimi Dhe shumë më tepër.

tipar produkt dhe aplikimi:
This Handmade Beaded Lace Fabric Is Available In Several Colors And Sold By The Yard.
Magnificent Handmade Beaded Lace Can Be Use For Clothing, dresses,Skirts, DIY Other Applications And Much More

detajet e prodhimit:
1. Fine Mesh With Mysterious Sense
2. Net Covered With Beads And Glitter

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1. Quick Reply Within 24 orë
2. Free samples Are Available.
3. Delivered In Time
4. Tracking The Cargo
5. Shërbimi pas Shitjes

FAQ:

Q1:Can we get the beaded lace fabric sample for reference?
A1:po, A4 samples lace will be free but the shipping cost need be collected.

Q2:How long does it take to finish 3d embroidery lace fabric order?
A2:Normalisht, 3-7 days for samples, 30-60 days for product.

Q3:Do I need to pay deposit when contract is done?
A3:po, 30% deposit within 3 working days is required. Our delivery time is based on the date that your deposit is already on our account.

Q4:Can you provide sequins lace OEM service?
A4:We can provide fabric OEM service,It will depend on your requests, your design can be customized.

Q5: Packaging and shipping
A5:Inner plastic bags, Outer woven bags. or packed as your requests.

 

Lajmet e fundit:
1♦Manufacture Excellence Lace Fabrics.
2♦Creating The Best Products And The Best Price
3♦Accepted Customized Design
4♦100% Quality Guarantee
5♦Thank You For Your Continued Attention And Support

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI