Mahnitëse 3D Embroidery Mesh pëlhurë Lace për veshje e dasmës fustan mbrëmje shitur nga 15 Yards

Përshkrim i shkurtër:

3D Embroidery Lace Mesh With Chic Pearls And Beads,European Style

Detail Product

Produkt Tags

Mahnitëse 3D Embroidery Mesh pëlhurë Lace për veshje e dasmës fustan mbrëmje shitur nga 15 Yards

produkt Hyrje:
3D Embroidery Lace Mesh With Chic Pearls And Beads,European Style

Parametri i produktit (Specifikim):

Prodhimi Emri:3pëlhurë D qëndisje dantella
Item NoMDXA681
material:80% Najloni,20Poliester
teknikë:Embroidered,i thurur
tipar:Eco-Friendly, Eko-miqësore
gjerësi:135-140 cm
gjatësi:1 oborr = 91.44Cm
Ngjyrë:Ngjyra e kuqe,Tjera Colors mund të personalizohet
artizanat:Pearls,sequins,Beads
brand Name:MDX pëlhurë Lace
paketim:15 Yards / qese plastike,deng,kuti kartoni
Përdorimi pëlhurë:dresses,kid dresses,couture,costume,home decor and others

tipar produkt dhe aplikimi:
3D Embroidery Lace Fabric In This Glorious Mesh Fabric With Pearls And Beadwork Decoration
This Embroidery With 3D Lace Best fit for Bridal Dress Wedding Gown ,Veiling ,veshje ,Prom Party Costume,Create What You Can Imaged.

detajet e prodhimit:
1.Best Sewing,Best Design
2.Delicate Lace Embroidery

Kualifikimi i produktit:

Dorëzoj,anijeve dhe duke i shërbyer:
1. Quick Reply Within 12 orë
2. Ensure All The Goods Delivered In Time
3. 100% Quality Guarantee
4. Sample Are Available
5. Enthusiastic After Sale Service

FAQ:

Q1.What is the lace fabric Minimum Order(MOQ)?
A1.15 Yards if have in stock,MOQ of OEM&ODM is 30-60 Per Design

Q2.What is the lace sample time and production time?
A2.Sample time:3-7 days Production time:30-60 ditë

Q3.Can you please offer me the best price based on our order quantity?
A3.Sure,ne gjithmonë i ofrojmë klientit çmimin e shitjes direkte të fabrikës sonë bazuar në sasinë e porosisë së klientit. e cila është shumë konkurruese,dhe të përfitojnë shumë klientit tonë. Më shumë sasi më shumë zbritje.

Q4.Can you make our own labels on the fabric?
A4.Yes,ne mundemi,please send the lace fabric label artwork accordingly.

Q5.What is the payment term if we place the order?
A5.T/T,PAYPAL,WESTERN UNION,ALI TRADE ASSURANC are all available.

Lajmet e fundit:

Q1.Are you factory or trading company?
A1.We are a professional and wholesale supplier of factory.
Our price is cheaper than the trading company,and most of the goods are supplied with stock.

Q2.What is the beaded lace fabric MOQ?
A2.For stock items,MOQ është 15 oborre.
For OEM order,MOQ është 30-60 yards per design.

Q3.Can you provide white lace fabric samples?
A3.Of course, we will offer you white lace fabric sample to check our quality,you just need to pay for the shipping cost.

Q4.Can you accept OEM/ODM order?
A4.Yes,We have our own design team to help you make what you need.

Q5.If the product I bought from you have quality issues, what should I do?
A5.When you found the problem after received the goods please take a photo or video then send it back to us in one month time.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI